Jsem úplně normální máma, která někdy ráda (a jindy prostě musím) denně vaří a peče pro své blízké. Nejvíce mě baví vymýšlet různé dortíky, koláče a laskominy, pečené i nepečené. Pro rodinu a kamarády tvořím také narozeninové dorty.

Ale samozřejmě nejsme živi jen mlsáním, takže skoro denně vařím něco dobrého a zdravého k obědu. I o tuto inspiraci bych se s Vámi ráda podělila, protože nápadů není nikdy dost.

Vždycky jsem si myslela, že se s manželem stravujeme zdravě, ale po narození dcery jsem se nad naším jídelníčkem musela vážně zamyslet a v současnosti hodně řeším co jíme. Téměř nepoužívám polotovary, vařím ze základních surovin, protože jen tak mohu mít kontrolu nad kvalitou a složením připravovaného jídla. V příjmu cukrů nás dost ovlivnil film The Sugar, který by měly vidět všechny osvícené maminky.

V kuchyni ráda experimentuji, neodradí mě ani zkoušení nových surovin, které pak s oblibou zařazujeme častěji. Při sestavování receptu vycházím z vlastních zkušeností a řídím se svým citem. Ano, i mně se stane, že to nedopadne dobře, ale chybami se člověk učí. Nejčastěji však vznikne velká dobrota. Ráda se také inspiruji u „profíků“, například od Mámy v kuchyni, ale i jinde.

Dost bylo „O mně“, vraťte se na hlavní stránku a šup, šup, vyberte si, co upečete, uvaříte, připravíte…

Já Vám přeji, aby se Vám podle mých receptů dobře pracovalo a těším se na Vaše reakce.

Dobrou chuť!

Tereza